Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Uniwersalny skrypt katalogu firm

Cena 369.00 zł
Nazwa Uniwersalny skrypt katalogu firm
Kategoria Komputery
Region cała Polska
Miejscowość Warszawa
Superoferta

Opis


Dzięki Empresa2 stworzysz własną stronę internetową z katalogiem firm.
Skrypt jest wyposażony we wbudowaną zaawansowaną wyszukiwarkę oraz sporą ilość opcji przydatnych przy dodawaniu firm. Administrator strony ma do dyspozycji Panel Administracyjny, w którym może dokonywać zmian wielu opcji konfiguracyjnych. Strona posiada kilka wersji językowych, istnieje możliwość bezpoblemowej zmiany języka.
Skrypt katalogu firm EMPRESA2 pozwala na stworzenie portalu lokalnego, ogólnopolskiego czy międzynarodowego w zaledwie kilka minut! System bardzo dobrze nadaje się do prowadzenia małych oraz wielkich stron z listą firm i różnych korporacji lokalnych, ogólnopolskich czy międzynarodowych. Firmy są podzielone na kategorie i regiony.
Skrypt różni się od innych skryptów katalogów firm przyjaznym interfejsem oraz różnego rodzaju opcjami zarabiania.
Możesz zarabiać w serwisie poprzez ustalenie opłat za dodawanie czy też promowanie ogłoszeń. Ponadto, możesz skorzystać z innego sposobu na pasywny zarobek, czyli z dodania reklam na stronę – chociażby reklam z programów partnerskich, z Google AdSense albo prywatnych zleceń.
Skrypt jest dostosowany do obecnych standardów SEO, posiada też automatyczną integrację z systemami płatności Dotpay, PayPal i Przelewy24.
Podstawową cechą systemu jest bezawaryjność i prostota obsługi – coś co jest praktycznie niezbędne w nowoczesnych serwisach katalogów firm – i to zarówno dla zwykłych użytkowników, jak i dla administratora strony.
Skrypt katalogu firm Empresa2 został napisany zgodnie z obecnymi wymaganiami dotyczącymi optymalizacji i pozycjonowania strony www, dzięki temu korzystając z niego jest znacznie łatwiej uzyskać lepszą pozycję w wyszukiwarkach internetowych np. w Google!
Zapraszam do zakupu na https://skrypty.sattel.pl/skrypty-stron-www/127-skrypt-katalogu-firm-empresa2.html

zgłoś błąd w ogłoszeniu

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Kamil

Gadu:
Skype:


Treść wiadomości*


Twój e-mail* Nr telefonu
lub
Podaj kod z obrazka
Mapa dojazdu:
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.4081s 0.98MB