Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Wiosna 2018 nad morzem lub w górach. Gwarancje cenowe.

Cena
Nazwa Wiosna 2018 nad morzem lub w górach. Gwarancje cenowe.
Kategoria Podróże i noclegi
Region mazowieckie
Miejscowość warszawa
Superoferta

Opis


Dla naszych Klientów w oferowanych ok. 1200 obiektach oferujemy sprawdzony od 2002 r. PROGRAM. Celem Programu jest zapewnienie użytkownikom systemu rezerwacyjnego zarządzanego przez Organizatora najniższych dostępnych w internecie cen na usługi noclegowe.

Organizator gwarantuje, że w przypadku znalezienia przez klienta w innym serwisie internetowym lub na stronie internetowej właściciela obiektu, przed dokonaniem rezerwacji lub w ciągu 72 godzin od jej dokonania, tego samego obiektu w tym samym terminie dla tej samej liczby osób w niższej cenie, cena za pobyt klienta zostanie mu obniżona do wysokości oferowanej tam ceny i dodatkowo zostanie obniżona o 5 % tej ceny lub o 10% tej ceny w przypadku, gdy klient posiada kod rabatowy przyznany zgodnie z Programem lojalnościowym (patrz w zakładce Regulamin serwisu).

Zapraszamy do całorocznych, komfortowych apartamentów w Krakowie, w Warszawie, we Wrocławiu, w Poznaniu oraz nad morzem i w górach. Dzięki wysokiemu standardowi, funkcjonalności oraz stosunkowo niskim cenom stanowią one doskonałą alternatywę dla oferty hoteli. Wszystkie obiekty posiadają kuchnię lub aneks kuchenny oraz łazienkę, wszystkie oferują niepowtarzalny klimat "miejsc z duszą".

Ważne: cena za nocleg zależy od rodzaju obiektu i ilości osób.
Zapraszamy na stronę główną, sprawdź dostępność miejsc noclegowych w kalendarzu wybranego apartamentu, poniżej link do ofert:

http://2017zima2018.e-kwatery.pl

zgłoś błąd w ogłoszeniu

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Henryk Jaskula

Gadu:
Skype:


Treść wiadomości*


Twój e-mail* Nr telefonu
lub
Podaj kod z obrazka
Mapa dojazdu:
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.0891s 0.98MB