Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Skuteczny przepis prawny o odszkodowanie do 2000 zł za Spam. Cała Polska.

Cena 1.00 zł
Nazwa Skuteczny przepis prawny o odszkodowanie do 2000 zł za Spam. Cała Polska.
Kategoria Komputery
Region mazowieckie
Miejscowość warszawa

Opis


Zadaje sobie Pani / Pan pytanie.

Czy to dziś możliwe?, Czy to mnie dotyczy?, Interesujący temat ale ile to mnie będzie na wstępie kosztować?, co ryzykuję i kiedy ewentualnie otrzymam odszkodowanie?

KANCELARIA ODPOWIADA

Czynności prawne zajmują: Ugody do 3 m-cy, sprawy Sądowe do 6 m-cy czasami jednostkowe dłużej.
Rozpatrzenie jednego zgłoszenia to koszt 1zł w chwili jego wysyłania on-line. Po weryfikacji zgłoszenia jeżeli sprawa wg Kancelarii ma dużą szansę na wygranie następuje podpisanie prowizyjnej Umowy z Kancelarią na reprezentowanie Pani/Pana w Sądzie jej wysyłka pocztą to koszt do 20zł..
Kancelaria pokrywa wszystkie koszty Sądowe, które będą rozliczone z Panią/Panem w prowizji dla Kancelarii z uzyskanego odszkodowania.

WAŻNE: jeżeli Kancelaria nie wygra sprawy kosztami sadowymi nie obciąży Pani/Pana. Za przyjętą sprawę ryzyko finansowe jest po stronie Kancelarii.

Ogólnopolska Kancelaria PRAWNIK
jest liderem w branży Dochodzenia Odszkodowań działająca od 2004 roku na Polskim rynku oraz innych 5-ciu krajów europejskich. Od 10.10.2017 uruchomiła w Polsce usługę prawną popularną w krajach zachodnich odszkodowanie za Spam. Większość uzyskanych dla naszych Klientów odszkodowań od nadawców spamu to kwoty rzędu około 2000 zł.

SPAM DO ZGŁOSZENIA
To niechciane niepotrzebne elektroniczne wiadomości handlowe lub newslettery od dużych Firm z siedzibą w Polsce na które nie wyraziłaś/eś zgody.
Kierowane do osób fizycznych, które zostały wysłane na prywatne skrzynki pocztowe, z wyjątkiem biuro@....... Z wyraźnie oznaczonym nadawcą w stopce maila.
Wysłane przez Nadawcę po 01.01.2015r. Stanowi to czyn Nieuczciwej Konkurencji, który jest zagrożony karą Grzywny (zgodnie z art. 24 Ustawy).

TYCH MAILI NIE ZGŁASZAĆ
Maili z programów lojalnościowych, w których wzięliście udział. Newsletterów z ofertą handlową od firm, którym podaliście Wasz adres email. Spamu otrzymanego zza granicy, którego podmiot odpowiedzialny nie ma siedziby w Polsce. Ofert wysyłanych przez portale w których macie skrzynki np.: WP, ONET, TLEN… Pozostałych maili reklamowych na, które nie jesteście pewni czy wyraziliście zgodę. Maili otrzymanych od osób prywatnych.
NIE CZEKAJ sprawdź w skrzynce maile otrzymane od 01.01.2015. Wyślij email reklamacyjny do Nadawcy (uzupełnij dane do wzoru z Kancelarii ) aby zwiększyć szansę na odszkodowanie.


REKLAMACJA

Miejscowość dz/ m/rok

Zgłaszający Klient:

Imię i Nazwisko
ul. …. / lub miejscowość
00-000 Miejscowość
adres e.mail: ……@..........

Adresat Reklamacji:

…..…nazwa sp. z o.o. …………………..
Numer KRS…… ,REGON ….., NIP………
……adres siedziby…………………………….

Szanowni Państwo

W związku z otrzymaniem na adres mojej poczty elektronicznej: …….@...... wiadomości wysłanej z adresu ……@.… z dnia …………….. 2018 r. Żądam niezwłocznego przedstawienia dowodu wyrażenia przeze mnie wyraźnej i jednoznacznej zgody na otrzymywanie informacji i ofert handlowych, w tym ze wskazaniem daty i godziny wyrażenia zgody, wypełnionego przeze mnie formularza zgody, wyciągu z systemu rejestrującego moją aktywność jako użytkownika, numeru IP, z którego dokonałem wyrażenia zgody, ewentualnie wskazania nazwy serwisu lub strony internetowej, poprzez które wyraziłem zgodę. Niniejsze pismo traktuję jako reklamację do Państwa jako przedsiębiorcy, a w związku z tym macie Państwo obowiązek udzielenia odpowiedzi na reklamację w terminie 30 dni od jej otrzymania, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta. Jeżeli nie udzielą Państwo odpowiedzi na moją reklamację w 30-dniowym terminie, uznam, że uznali Państwo reklamację, a ja podejmę dalsze kroki prawne w celu ochrony swoich danych osobowych i dóbr osobistych.
Żądane informacje proszę przesłać w formie elektronicznej na adres mojej poczty elektronicznej lub pocztą tradycyjną na adres wskazany poniżej.
……………………
(podpis Klienta)

WAŻNE: Zapoznaj się z informacjami na stronie jak to działa, jak zgłaszać on-line itp.
Po 30 dniach od wysłania reklamacji zgłoś nam SPAM na http://stop-spamowi.keep.pl

w folderze Odszkodowanie za Spam.

zgłoś błąd w ogłoszeniu

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Henryk Jaskula

Gadu:
Skype:


Treść wiadomości*


Twój e-mail* Nr telefonu
lub
Podaj kod z obrazka
Mapa dojazdu:
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.1272s 0.99MB