Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Praca Online Dla Każdego

Cena
Nazwa Praca Online Dla Każdego
Kategoria Praca
Region cała Polska
Miejscowość Poznań

Opis

Poszukuje zaangażowanych, rozwijających się osób do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu sieciowego/Reklamy

Wymagania:
- skończony 18 rok życia
- obywatelstwo polskie
- znajomość komputera na poziomie podstawowym
- dostęp do Internetu
- motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników
- chęć rozwijania się i pracy w grupie
- doświadczenie bądź cechy lidera mile widziane

Oferuje:
- prace zdalną wykonywaną w domu
- elastyczny czas pracy
- gotowy system i narzędzia do pracy
- szkolenia, warsztaty, eventy, integracje
- wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników ( 2400 PLN-
7000 PLN) + premie
- pełne wsparcie doświadczonych osób na każdym etapie
- umowę
- tworzenie własnego zespołu i zarządzanie nim
- konkursy i bonusy

Opis stanowiska:
- prowadzenie działań reklamowych dla firm zewnętrznych
- rekrutacja nowych klientów
- tworzenie narzędzi reklamowych
- nadzorowanie pracy własnych partnerów oraz wsparcie

Współpracujemy z polską firmą która istnieje na rynku ponad 15 lat która jest najbardziej zaufana i wypłacalna
Oferta pracy jest dla każdego nawet jeśli pracujesz na etacie również możesz zajmować się marketingiem a po czasie nawet zrezygnować z etatu i utrzymywać się wyłącznie online.

Proszę kontaktować się za pomocą Facebooka gdzie powiem więcej i przeprowadzimy rozmowę wstępną/weryfikacyjną
Link do Facebooka:

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Kamil Guziejewski

E-mail: kamilguziejewski@gmail.com Gadu:
Skype:

Treść wiadomości*

Twój e-mail* Nr telefonu
lub
Podaj kod z obrazka
Mapa dojazdu:
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna