Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Ośrodek Terapii Uzależnień NEFO

Cena
Nazwa Ośrodek Terapii Uzależnień NEFO
Kategoria Zdrowie i uroda
Region kujawsko-pomorskie
Miejscowość 87-327 Wichulec 14

Opis


Ośrodek Terapii Uzależnień NEFO bazuje na autorskim programie terapii, stworzonym przez zespół profesjonalistów składający się ze specjalistów psychoterapii uzależnień, psychoterapeutów, lekarzy i psychologów. Przygotowaliśmy dla Państwa program terapii opracowując go w nurcie behawioralno – poznawczym z elementami koncepcji humanistyczno – egzystencjalnej, psychoterapii systemowej oraz dialogu motywującego. W naszym ośrodku diagnozujemy i leczymy uzależnienia od środków psychoaktywnych: od alkoholu, narkotyków, leków, nikotyny oraz uzależnienia behawioralne, np: od hazardu, internetu, gier komputerowych, zakupów, pracoholizmu. Pracujemy również nad zapobieganiem nawrotom w uzależnieniach, a także prowadzimy terapię osób współuzależnionych, par oraz rodzin. W naszym ośrodku każdego pacjenta traktuje się w sposób wyjątkowy, dostosowując terapię do konkretnej osoby. Panuje u nas zasada pełnej dyskrecji. Nasi pacjenci nie figurują w żadnych rejestrach osób uzależnionych. Ogromnym atutem naszego Ośrodka jest panująca w nim miła, rodzina atmosfera.

Terapia w Ośrodku jest stacjonarna, trwa od 4 do 8 tygodni. W tym czasie realizowany jest podstawowy program terapii uzależnień w oparciu o Osobisty Plan Terapii.
Pobyt podzielony jest na 3 etapy:
1. Etap wstępny. Jest to etap, w którym pacjent zapoznaje się z wszelkimi zasadami panującymi w Ośrodku, klimatyzuje się, podejmuje decyzje na dalsze leczenie.
2. Etap motywacyjny. Na tym etapie pacjent dostrzega problem oraz wartości jakie są możliwe w wyniku zmiany. Pacjent angażuje się w zmianę.
3. Etap intensywny to etap lepszego zrozumienia siebie, refleksji, introspekcji. Pacjent widzi i rozumie przyczyny własnych problemów. Poza tym, na tym etapie pacjent przygotowuje się do zmiany poprzez wprowadzanie nowych sposobów funkcjonowania.

Nie zwlekaj. Nigdy nie jest za późno, żeby zadbać o siebie lub o swoją rodzinę.

Skontaktuj się z nami.
Kontakt: pomoc@nefo.pl
https://nefo.pl/

zgłoś błąd w ogłoszeniu

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Ośrodek Terapii Uzależnień NEFO

tel: 887 029 952 (0:00 - 0:00)
Gadu:
Skype:


Treść wiadomości*


Twój e-mail* Nr telefonu
lub
Podaj kod z obrazka

Wyrażam zgodę na kontakt pośredników

Mapa dojazdu:
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.5778s 0.98MB