Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Magnes neodymowy do łowienia w wodzie UMP 135x40 siła ~ 780 kg

Cena
Nazwa Magnes neodymowy do łowienia w wodzie UMP 135x40 siła ~ 780 kg
Kategoria Maszyny i narzędzia
Region cała Polska
Miejscowość polska

Opis


Przedmiotem ogłoszenia jest magnes neodymowy z uchwytem, wykonany z dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych obecnie na Polskim rynku. Magnesy zamocowane są w metalowej obudowie, do których mocowane są śruby z uchem do liny.

Prezentowane rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez umieszczenie dwóch magnesów w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc obudowy czynnej co daje dwukrotnie większą moc dlatego zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (rzeki). W zależności od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Udźwig uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest magnes z uchwytem oraz od szczeliny pomiędzy uchwytem z magnesem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne magnesy neodymowe do poszukiwań o udźwigu od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Nasze przedsiębiorstwo działa na rynku już od 2005 roku, dawniej jako Xinxin Polska. Specjalizujemy się w wytwarzaniu, imporcie oraz sprzedaży mocnych magnesów neodymowych najwyższej jakości. Zdecydowaliśmy się na współpracę z przedsiębiorstwami z całego świata, dlatego możemy wytwarzać nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelakiego rodzaju narzędzia z magnesami. Pod marką Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku wcześniej jako Xinxin Polska. Nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do oczekiwań oraz potrzeb Klienta, dlatego w naszym sklepie znajdziecie Państwo magnesy neodymowe w wielu rozmiarach i kształcie, w tym: magnesy walcowe, płytkowe, pierścieniowe, uchwyty magnetyczne a także inne magnesy neodymowe na zamówienie.

Więcej informacji na naszej witrynie https://magnesy.de
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl

zgłoś błąd w ogłoszeniu

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Gadu:
Skype: nalur


Treść wiadomości*


Twój e-mail* Nr telefonu
lub
Podaj kod z obrazka
Mapa dojazdu:
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.0929s 0.98MB