Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Kurs Zasady żywienia dzieci

Cena 290.00 zł
Nazwa Kurs Zasady żywienia dzieci
Kategoria Nauka i korepetycje
Region cała Polska
Miejscowość 90-252 Łódź
Superoferta

Opis


Kurs Zasady żywienia dzieci to szkolenie online z dietetyki pediatrycznej. Obszerny program obejmuje żywienie dzieci od okresu niemowlęcego aż do wieku szkolnego (16 r. ż.). Każdy poszczególny etap życia dziecka jest dokładnie omówiony. Przedstawiane zalecenia żywieniowe opierają się na wytycznych krajowych i międzynarodowych organizacji zajmujących się dietetyka pediatryczną. Program obejmuje nie tylko kwestię żywienia, ale również porusza niezmiernie ważny obszar jakim jest aktywność fizyczna dzieci. Kursanci mogą dowiedzieć się jak zapobiegać i diagnozować otyłość, jakie są konsekwencje spożywania przez dzieci żywności wysokoprzetworzonej oraz jak radzić sobie z małymi niejadkami.

Dla kogo kurs ?

Kurs kierowany jest do szerokiego grona odbiorców:
• Dietetyków i specjalistów, chcących poszerzyć swoje kwalifikacje
• Opiekunów dzieci, którzy chcą poznać najnowsze wytyczne
• Osób zawodowo zajmujących się żywieniem zbiorowym dzieci
• Przyszłych rodziców, których szczególnie zainteresuje schemat rozszerzania diety dziecka oraz rodzaje mlek humanizowanych
• Wszystkich zainteresowanych tematyką żywienia dzieci.

Jak działa platforma?

Kurs znajduje się pod adresem http://www.kursdietetyki.pl/kurs-zasady-zywienia-dzieci/ . Jest to nowoczesna platforma stworzona przez Akademię Dietetyki. Wykorzystanie innowacyjnej metody nauczania pomaga w łatwy i szybki sposób przyswoić nowe informacje, jednocześnie nie nudząc kursanta nudnymi wykładami. Treści merytoryczne są przekazywane w postaci materiałów filmowych. Możliwość ich wielokrotnego odtwarzania umożliwia dokładne zrozumienie i zapamiętanie informacji. Zamieszczone do każdego filmu ciekawe quizy i zadania pozwalają wyćwiczyć zdobytą wiedzę. Dodatkowo każdy uczestnik może monitorować swoje postępy w prywatnym panelu. Dostęp do platformy jest całodobowy i nieograniczony przez 6 miesięcy na dowolnym urządzeniu mobilnym. Pozwala to na samodzielne dostosowanie tempa nauki do planu dnia uczestnika.

Egzamin i dyplomy

Po ukończeniu kursu każdy uczestnik zdaje egzamin. Można go powtarzać dowolna ilość razy. Po pozytywnym zaleczeniu egzaminu automatycznie generowany jest certyfikat ukończenia kursu, możliwy do pobrania przez kursanta. Natomiast dyplom z oceną potwierdzający zdobyte kwalifikacje i zaświadczenie MEN są wysyłane pocztą tradycyjną.

Cena kursu dietetyki online wynosi 290 zł brutto.

O Akademii Dietetyki

Placówka oświatowa realizująca kursy z dietetyki w całej Polsce. W swojej ofercie posiada kursy stacjonarne i kursy on-line. Akademia Dietetyki zatrudnia najlepszą kadrę wykładowców, posiadających bogate doświadczenie w pracy dietetyka. Treści wykładowe są zawsze aktualne i zgodne z najnowsza wiedzą ze świata dietetyki. Wszystko to, połączone z wieloletnim doświadczeniem na rynku kursów edukacyjnych pozwoliło Akademii Dietetyki zdobyć Akredytację Kuratorium Oświaty.

Kontakt

Akademia Dietetyki
ul. Jaracza 36 b/3
90-252 Łódź
Tel. 784 950 203, 42 630 06 80
mail: kursyonline@akademiadietetyki.pl

zgłoś błąd w ogłoszeniu

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Jan

tel: 784 950 203 (9:00 - 17:00)
Gadu:
Skype:


Treść wiadomości*


Twój e-mail* Nr telefonu
lub
Podaj kod z obrazka
Mapa dojazdu:
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.0892s 0.98MB