Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Kierownik ds. bezpieczeństwa - Rybarzowice

Cena
Nazwa Kierownik ds. bezpieczeństwa - Rybarzowice
Kategoria Praca
Region śląskie
Miejscowość Żywiec
Superoferta

Opis

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta do nowo otwieranego zakładu w Rybarzowicach, poszukujemy osoby na stanowisko:
KIEROWNIK DS. BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY (RYBARZOWICE)

Zakres obowiązków:
- Opracowywanie i realizacja planów ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy -zgodnie z przepisami prawnymi.
- Przygotowywanie i egzekwowanie zasad mających na celu ustanowienie przepisów zdrowia i bezpieczeństwa na terenie firmy
- Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji dotyczące zagadnień związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem.
- Monitorowanie przestrzegania zasad i przepisów, sprawdzanie pracowników i ich pracy
- Sprawdzanie sprzętów i maszyn pod względem bezpieczeństwa ich użytkowania
- Rozwiązywanie problemów, odnajdywanie możliwości poprawy lub wprowadzanie nowych środków zapobiegawczych i ostrożności
- Raportowanie problemów i statystyk dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa obiektu

Wymagania:
- Udokumentowane doświadczenie na stanowisku: kierownik ds. bezpieczeństwa lub podobne
- Dogłębne zrozumienie zasad prawnych dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa
- Umiejętność tworzenia raportów i opracowywania odpowiednich polityk
- Dobra znajomość analizy danych i oceny ryzyka.
- Wyjątkowa dbałość o szczegóły i umiejętność obserwacji w celu zapobiegania incydentom
- Zaawansowana komunikacja i zdolności interpersonalne w języku polskim i angielskim
- Odpowiednie kwalifikacje w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
- Certyfikaty lub powiązane kursy ze zdrowiem i bezpieczeństwem pracy mile widziane

Oferujemy:
- Bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Wynagrodzenie wypłacane w terminie
- Atrakcyjne zarobki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na @ dopiskiem Kierownik BHP/Rybarzowice lub o wysłanie zgłoszenia przez formularz:

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit; Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. 11 Listopada 7B. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016)

Administratorem danych jest Work&Profit; Sp. zo.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email @ formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora. Treść pełnej klauzuli dostępna na stronie: www.workprofit.pl

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Gadu:
Skype:

Treść wiadomości*

Twój e-mail* Nr telefonu
lub
Podaj kod z obrazka
Mapa dojazdu:
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna