Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz

Kampanie marketingowe dla firm w Polsce i za granicą – Nakatomi

Cena
Nazwa Kampanie marketingowe dla firm w Polsce i za granicą – Nakatomi
Kategoria Usługi
Region cała Polska
Miejscowość Gdańsk
Superoferta

Opis


Kampanie dla firm to bardzo złożony i skomplikowany proces marketingowy. Nie można brać pod uwagę tylko aspektu zdobywania klienta, bo wówczas nasze kampanie będą całkowicie nieskuteczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy unikatową na skalę światową promocję marki, poprzez 10 płaszczyznową strategię marketingową.
Na czym polega unikatowość naszych kampanii marketingowych? Rozkładamy budżet na 10 płaszczyzn począwszy od promocji na portalach społecznościowych a kończąc na remarketingu. Target dobrany jest odpowiednio pod klienta, ale staramy się także przekonać współpracujące z nami firmy do promocji produktów lub danej usługi. Łatwiej i zarazem taniej jest docierać do odbiorcy bardzo mocno targetowanego niż do odbiorcy ogólnego. Często takie akcje promocyjne są nieskuteczne i drogie, a nie o to chodzi, żeby trwonić środki klienta tylko o to, żeby pieniądze przeznaczone na reklamę procentowały.
Dlaczego klient ma wybrać naszą agencję? Bo zapewniamy 100% zwrotu z zainwestowanych w reklamę środków, a także bardzo skuteczną promocję marki i zwiększenie rozpoznawalności brandu firmy.
Rozpoczynając współpracę z naszą agencją reklamową macie Państwo pewność, że środki zainwestowane w reklamę zwrócą się kilkukrotnie, a nowych klientów nie zabraknie.
http://nakatomi.pl/kampaniedlafirm

zgłoś błąd w ogłoszeniu

Zadaj pytanie ogłoszeniodawcy

Nakatomi Sp.z o.o.

tel: 587322285 (0:00 - 0:00)
E-mail: biuro@nakatomi.pl Gadu:
Skype:


Treść wiadomości*


Twój e-mail* Nr telefonu
lub
Podaj kod z obrazka
Mapa dojazdu:
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.0549s 1.14MB